4 tipy jak vytvořit s partnerkou dokonalý pár

Jste s partnerkou pozvaní na svatbu a chcete vystupovat jako dokonale sehraný pár? Zatímco ženy mají v tomto ohledu možnost volby, muži se musí spokojit s oblekem. I tak se můžete obléct stylově a elegantně. Pokud sáhnete po vhodných doplňcích, určitě jako pár na svatbě zazáříte. Podívejte se na 4 tipy, jak na to?

1. tip: Pohrajte si s barvami

Nejjednodušší cestou je sladit se s partnerkou barevně. Určitě to neznamená, že byste měli jít v růžové košili jen proto, že se partnerka rozhodla pro růžové šaty. Samozřejmě, že můžete, ale vězte, že vám stačí i elegantní bílá košile a k ní růžová kravata a růžový kapesníček. Přesné barvy se držet nemusíte. Zvolte podobný odstín a máte vyhráno.

Pokud se partnerka rozhodne pro šaty barevné, vyberte si pro kravatu a kapesníček barvu, kterou zakomponovala do své róby. Nejlépe tu, která v barevné kombinaci převažuje.

Pozor ale na chvíli, kdy se partnerka rozhodne pro tmavě modré nebo černé šaty. V takovém případě tmavý odstín košile vynechejte. Tmavě modrá a černá košile jsou sice elegantní pro večerní společenské události, na svatbu se ale příliš nehodí. Volte raději košili bílou.

2. tip: Kravata nebo motýlek?

Tato volba je jen a pouze na vás. Důležitější je sáhnout po správné barvě a vzoru. Pokud nejste ženich, zapomeňte na bílou kravatu, a to i v případě, že má vaše partnerka bílé šaty či doplňky. A pozor i na barvu světle smetanovou. I tato barva náleží víc k obleku ženicha. Dovolit si ji může pouze svědek, a to v případě, že ženich zvolil bílou variantu tohoto módního doplňku.

3. tip: Opasek nebo šle

Opasek a šle k sobě nepatří. Oba doplňky slouží ke stejnému účelu, tedy k přidržení kalhot na správném místě. Proto si na svatbu vyberte jen jeden z nich. Nejlépe ten, který se na chystanou událost hodí. Při formálních obřadech je vhodné sáhnout po opasku. Přece jen k obleku historicky patří. Pokud se ale chystáte na svatbu tematickou, třeba ve stylu 30 let, šle budou vítaným zpestřením svatebního outfitu.

Pokud zvolíte opasek, mějte na paměti, aby se jeho barva shodovala s barvou vašich bot. U šlí věnujte pozornost jejich barvě a barevně je slaďte se zbývajícími doplňky. Určitě jako pár vyniknete, pokud je sladíte s šaty partnerky.

4. tip: Hodinky a další šperky

Pokud chcete s partnerkou tvořit opravdu dokonalý pár, je důležité sladit i hodinky a další šperky, které si na svatbu vezmete. Jestliže má vaše partnerka raději stříbro, nebo bílé zlato, volte kovovou sponu opasku, manžetové knoflíčky, hodinky i sponu do kravaty v barvě bílého kovu. Pokud zvolí zlato, měl byste po zlatých hodinkách a dalších doplňcích sáhnout i vy.

Tip pro vás

Elegantní společenské doplňky, jakou jsou kravata, motýlek, kapesníček a další si můžete vybrat i v pohodlí domova, a to na e-shopu www.BandiVamos.cz. K výběru tu najdete desítky společenských doplňků různých vzorů a barevných kombinací.


Proměňte svého nastávajícího v pohádkového prince

Každá žena má představu o tom, jak by měla vypadat její vysněná svatba. S plánováním začala zhruba, když jí byly čtyři. Nic náročného. Obrovské princeznovské šaty, zhruba 200 hostů, oblíbená kapela a to nejdůležitější – princ jako z pohádky.

Více

Vyvarujte se trapasu a oblečte ženicha, jak se patří

Nevěsty čeká při plánování svatby nelehký úkol. Zvolit barevné téma svatby, vybrat úchvatnou svatební kytici, a kromě dalšího také vysněné svatební šaty. Někdy však nezvládnou věnovat pozornost výběru svatebního outfitu pro svého nastávajícího.

Více